Eşya depolama firması olarak ekonomik ve kaliteli bir depolama hizmeti sunmaktayız. Eşyalarınızı güvenle depolarımızda muhafaza edebilir dilediğiniz zaman ise eşyalarınızı depolarımızdan çıkarabilirsiniz.

Depolama sistemimiz oda depolama sistemidir. Eşyaların miktarına göre oda büyüklüğü de değişmektedir. Oda sistemi sayesinde eşyalarda karışıklık olması söz konusu değildir.

Eşya Depolama Fiyatları

Depo fiyatlarımız eşya miktarına göre belirlenmektedir eşyalarınızın miktarı ne kadar çok ise depolama ücreti de aynı miktarda artmaktadır. Ücret konusunda bir çok firmanın aksine mevsim fark etmeksizin sabit fiyat uygulamaktayız.

Eşyalarınızın depolarımızda kalma süresi tamamen size bağlıdır istediğiniz zaman eşyalarınızı sizlere aldığımız gibi teslim etmekteyiz.

Eşya depolama fiyatlarımız her bütçeye uygun depolama politikasına uygun bir şekilde düzenlenmiştir. Bütçeniz ne olursa olsun size göre bir fiyat bulma ihtimaliniz her zaman vardır. Firma olarak ilk önceliğimiz her zaman müşteri memnuniyeti olmuştur.

DEPOLAMAFİYATLAR
MİNİ DEPOLAMA90 TL (AYLIK)
ORTA DEPOLAMA120 TL (AYLIK)
ULTRA DEPOLAMA200 TL (AYLIK)
MEGA DEPOLAM (+1 ODA )250 TL (AYLIK)
1+1 EŞYA DEPOLAMA300 TL (AYLIK)
2+1 EŞYA DEPOLAMA350 TL (AYLIK)
3+1 EŞYA DEPOLAMA400 TL (AYLIK)
ÖNEMLİ : Nakliye ve taşıma bedeli mesafe ve kat durumuna göre değişmektedir

EŞYA DEPOLAMA

150 TL DEN BAŞLAYAN DEPOLAMA

FİYATLARI İÇİN İLETİŞİME GEÇİN

05375731029

İstanbul Eşya Depolama

Depola hizmetimiz İstanbul’un tüm ilçelerinde mevcuttur. Eğer depolarımız da boş yer mevcut ise size en yakın konumdaki depomuzu ayarlamaktayız.

İstanbuldaki depolarımız ayda iki kez dezenfekte edilmektedir. Depolarımızda özel olarak dikkat ettiğimiz bir diğer unsur ise kesinlikle nem olmamasıdır depolarımızın konumunu tamamen bu tür kıstasları ele alarak seçmekteyiz ve oda sistemi uygulamaktayız.

İstanbul eşya depolama hizmetimiz tamamen kalite standartlarında yapılmaktadır. Hem depolarımız hem hem de depolarımızın konumları güvenlik açısından son derece güvenlidirler.

eşya depolama

Eşya Depolama Şirketleri

Depolama konusunda bir çok şirket bulunmaktadır sizlerin önceliği ise güvenli bir firma bulmaktır. Depolama sektöründe bulunan bir çok firma artan talep karşısında yeni açılmış firmalardır ve bir çok konuda tecrübesiz firmalardır.

Eşya depolama şirketi olarak depolama sektöründe 15 senelik birikim ve tecrübe ile sizlere en kaliteli ve profesyonel hizmeti sunmaktayız.

eşya depolama

Ev Eşyası Depolama

Depolarımızda en çok muhafaza ettiğimiz eşyalar genellikle ev eşyalarıdır özelikle yaz aylarında İstanbul da okuyan öğrenciler memleketlerine gittiğinde yüksek miktarlarda eve kirası ödemek yerine 3 yada 4 aylığına eşyaları çok daha uygun fiyatlara depolarımıza göndermektedirler.

Bize sık başvuran bir diğer müşterilerimiz ise büyük bir evden küçük bir eve taşındığında evde gereksiz yere yer kaplayan eşyalarını satmak ve atmak yerine çok uygun fiyatlara depolarımıza göndermektedirler. Bir diğer yandan ise sergilerde kullanılmak için ayda bir kez veya iki kez gösterilecek malzemeleri depolarımızda tutup günü geldiği zaman depolardan çıkarıp tekrar sergiledikten sonra depolarımıza geri getirmekteyiz.

EŞYA PAKETLEME

Neden Eşya Depolama

Eşya depolama son zamanlarda çokça başvurulan bir yöntem haline geldi evinizde yer kaplayan yada tatile çıktığınızda boş yere binlerce lira kira vermek yerine eşyalarınızı depolamak çok daha uygun maliyetlidir.

Hatırası olduğu için atmaya kıyamadığınız eşyalarınızı yada yurtdışına çıktığınız sırada eşyalarınızın bulunduğu ev binlerce lira kira vermek yerine çok daha ucuz maliyetler ile eşyalarınızı depolayabilirsiniz. Kartal eşya depolama firması olarak ilk önceliğimiz her zaman müşteri memnuniyetidir bizleri bu günlere getiren değerli müşterilerimizdir.

Kiralık Depolar Güvenilir Mİ?

Bir çok kişi bu soruyu sormaktadır ve eşyalarını kiralık depolara koymaya çekinmektedirler. Depolarımız son derece güvenli depolarıdır depolarımızdaki her bir odanın farklı bir giriş şifresi mevcuttur.

Oda sistemli depolarımız 7/24 kamera sistemi le izlenilmektedir ayrıca güvenlik açısından oda sistemli depolarımızda elektrik bağlantısı mevcut değildir. Bunun yerine daha güvenli olması açısından jeneratörler kullanılmaktadır.

Sigortalı Eşya Depolama

Firmamız tarafından depolamak istediğiniz eşyalarınızın oluşabilecek her hangi probleme karşı axa sigorta ile anlaşmalı biçimde sigortalanmaktadır.

Depolama konusunda anlaşamaya varıldığı zaman firma olarak hem kendi haklarımız hem de sizlerin haklarını koruma doğrultusunda sözleşme yapmaktayız.

Eşya depolama fiyatları nasıl belirlenir?

Depo fiyatlarımız eşya miktarına bağlı olarak değişmektedir.

Eşyalarımı istediğim zaman depodan alabilir miyim?

Eşyalarınızı dilediğiniz zaman depolarımızdan alabilirsiniz her hangi bir süre zorunluluğu yoktur.

Eşyaları depolarken sözleşme yapıyor musunuz?

Evet sözleşme yapmak zorundayız her iki tarafından hukuksal haklarını korumak adına sözleşme yapıyoruz.

Call Now Button