• Mart 21, 2021
  • kartalesyadepolama
  • depolama

Eşya depolama nedir? Eşya depolama ihtiyacınız olmayan eşyalarınızı veya o günkü şartlar ve koşullar gereği kullanamayacağınız eşyalarınızı atmak veya satmak yerine belirli bir süreliğine depolamaktır.

Dilediğiniz zaman depolamadığınız eşyaları tekrar depolarımızdan alıp kullana bilirisiniz. Bu konuda her hangi bir koşul ve şart yoktur. Depolamak istediğiniz eşyaları depolarımızda ne kadar süre muhafaza edileceği tamamen size bağlıdır.

Eşya depolama güvenilir mi? en çok sorulan sorulardan biride eşya depolama hizmeti veren firmaların güvenirliği eşya depolama sektöründe bir çok kişiden çok farklı kötü örnekler duymaktayız ama kartal eşya depolama 2005 yılından beridir müşterilerine depolama hizmeti vermekte olan bir firmadır. Güvenirlik konusunda yıllar içindeki tecrübe ve deneyimi sayesinde bugüne kadar hiç bir sorun yaşamamıştır.

eşya depolama nedir

Eşya Depolama Sistemi

Eşya depolama hizmetimizde bir çok farklı depolama hizmeti verilmektedir depolama hizmetlerimizin farklılık oluşturmasının en büyük sebebi ise müşterilerimiz tarafından bizlerden istenilen ortam ve koşullardır. Bizde kartal eşya depolama şirketi olarak bu istekleri memnuniyet ile yerine getirmekteyiz. Firma olarak ilk önceliğimiz her zaman müşteri memnuniyeti olmuştur ve böylede olmaya devam edecektir.

KARTAL EŞYA DEPOLAMA HİZMETİ

0533 302 68 29

www.kartalesyadepolama.com

Sigortalı Eşya Depolama

Firmamız tarafından depolamak istediğiniz eşyalarınızın oluşabilecek her hangi probleme karşı axa sigorta ile anlaşmalı biçimde sigortalanmaktadır.

Depolama konusunda anlaşamaya varıldığı zaman firma olarak hem kendi haklarımız hem de sizlerin haklarını koruma doğrultusunda sözleşme yapmaktayız.

Call Now ButtonFiyat Teklifi Alın