• Ağustos 30, 2021
  • kartalesyadepolama
  • depolama

Ev eşyası depolama fiyatları bir çok etkene göre değişmektedir. Oda sayılarına, eşya miktarına, depoda kalma süresine göre değişmektedir. Kartal eşya depolama firması olarak fiyatlarımız her sezon yenilenmektedir. Fiyatlarımız müşterilerimiz için revize edilmektedir.

Ev eşyası depolama ücretleri genellikle firmadan firmaya göre değişmektedir. kartal eşya depolama firması olarak fiyatlarımız müşterilerimizle anlaşma yapıldıktan sonra asla değişmemektedir.

Eşya Depolama hizmetimiz İstanbul’un tüm ilçelerinde mevcuttur. Eğer depolarımız da boş yer mevcut ise size en yakın konumdaki depomuzu ayarlamaktayız.

İstanbuldaki depolarımız ayda iki kez dezenfekte edilmektedir. Depolarımızda özel olarak dikkat ettiğimiz bir diğer unsur ise kesinlikle nem olmamasıdır depolarımızın konumunu tamamen bu tür kıstasları ele alarak seçmekteyiz ve oda sistemi uygulamaktayız.

Ev Eşyası Depolama Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Ev Eşyası Depolama hizmetimiz tamamen kalite standartlarında yapılmaktadır. Hem depolarımız hem hem de depolarımızın konumları güvenlik açısından son derece güvenlidirler.

Kartal Eşya Depolama firmamız 2005 senesinden beridir İstanbul’un bir çok ilçesinde depolama hizmeti sunmaktadır.

Ev Eşyası Depolama Fiyatları bir çok kritere göre belirlenmektedir en önemli kriter eşya miktarıdır, eşya miktarı ne kadar fazla ise fiyatta ona göre doğru orantılı olarak artmaktadır

Ev Eşyası Depolama Fiyatları

DEPOLAMAFİYATLAR
MİNİ DEPOLAMA90 TL (AYLIK)
ORTA DEPOLAMA120 TL (AYLIK)
ULTRA DEPOLAMA200 TL (AYLIK)
MEGA DEPOLAM (+1 ODA )250 TL (AYLIK)
1+1 EŞYA DEPOLAMA300 TL (AYLIK)
2+1 EŞYA DEPOLAMA350 TL (AYLIK)
3+1 EŞYA DEPOLAMA400 TL (AYLIK)

Eşya depolama firması seçerken ilk öncelik her zaman güvenilir ve kurumsal bir firma olup olmadığına dikkat edilir. bir firmanın güvenilir ve kurumsal olup olmadığını anlayacağınız ilk yol ne kadar tavsiye edildiğidir bir firma ne kadar çok tavsiye üzeri iş yapıyorsa o firma o kadar güvenilir bir firmadır.

Kartal eşya depolama firması olarak son 5 yıldaki yeni müşterilerimizin %62’si tavsiye üzerine bizimle çalışan müşterilerdir.

Aynı zamanda kurumsal bir firma olarak Türkiye’nin bir çok büyük firması ile çalışmaktayız bu firmaların bir kısmını buradan görebilirsiniz

KARTAL EŞYA DEPOLAMA

05375731029

EŞYA DEPOLAMA FİRMASI
ev eşyası depolama fiyatları

eşya depolama güvenilir mi?

eşya depolama hizmetimiz kaliteli ve güvenilir bir hizmettir.

Eşya depolamada sözleşme olur mu?

İki tarafında haklarının güven altına alınması için sözleşme yapmaktayız.

Eşya depolama nasıl yapılır?

Eşyalarınız ekiplerimiz tarafından özel ambalaj malzemeleri ile zarar görmemesi adına itina ile paketlenir ve depolanmaya hazır bir hale getirilir.

Eşya depolama nedir?

Eşya depolama evinizde gereksiz yer kaplayan eşyalarınızı atmak yerine çok uygun fiyatlara bir depolama firması ile anlaşarak fazladan yer kaplayan eşyalarınızı atmak yerine güvenli bir şekilde depolamaktır.

Call Now ButtonFiyat Teklifi Alın