• Şubat 23, 2021
  • kartalesyadepolama
  • depolama

Bayrampaşa eşya depolama hizmetimiz İstanbul’un tüm ilçelerinde mevcuttur. Eğer depolarımız da boş yer mevcut ise size en yakın konumdaki depomuzu ayarlamaktayız.

İstanbuldaki depolarımız ayda iki kez dezenfekte edilmektedir. Depolarımızda özel olarak dikkat ettiğimiz bir diğer unsur ise kesinlikle nem olmamasıdır depolarımızın konumunu tamamen bu tür kıstasları ele alarak seçmekteyiz ve oda sistemi uygulamaktayız.

Bayrampaşa eşya depolama hizmetimiz tamamen kalite standartlarında yapılmaktadır. Hem depolarımız hem hem de depolarımızın konumları güvenlik açısından son derece güvenlidirler.

Bayrampaşa eşya depolama firmamız 2005 senesinden beridir İstanbul’un bir çok ilçesinde depolama hizmeti sunmaktadır.

Bayrampaşa Eşya Depolama Fiyatları

Bayrampaşa eşya depolama fiyatları bir çok kritere göre belirlenmektedir en önemli kriter eşya miktarıdır, eşya miktarı ne kadar fazla ise fiyatta ona göre doğru orantılı olarak artmaktadır

DEPOLAMAFİYATLAR
MİNİ DEPOLAMA90 TL (AYLIK)
ORTA DEPOLAMA120 TL (AYLIK)
ULTRA DEPOLAMA200 TL (AYLIK)
MEGA DEPOLAM (+1 ODA )250 TL (AYLIK)
1+1 EŞYA DEPOLAMA300 TL (AYLIK)
2+1 EŞYA DEPOLAMA350 TL (AYLIK)
3+1 EŞYA DEPOLAMA400 TL (AYLIK)

ÖNEMLİ : Nakliye ve taşıma bedeli mesafe ve kat durumuna göre değişmektedir

şişli eşya depolama

Bayrampaşa Eşya Depolama Tavsiye

Eşya depolama firması seçerken ilk öncelik her zaman güvenilir ve kurumsal bir firma olup olmadığına dikkat edilir. bir firmanın güvenilir ve kurumsal olup olmadığını anlayacağınız ilk yol ne kadar tavsiye edildiğidir bir firma ne kadar çok tavsiye üzeri iş yapıyorsa o firma o kadar güvenilir bir firmadır.

Kartal eşya depolama firması olarak son 5 yıldaki yeni müşterilerimizin %62’si tavsiye üzerine bizimle çalışan müşterilerdir.

Aynı zamanda kurumsal bir firma olarak Türkiye’nin bir çok büyük firması ile çalışmaktayız bu firmaların bir kısmını buradan görebilirsiniz

BAYRAMPAŞA EŞYA DEPOLAMA

90 TL DEN BAŞLAYAN DEPOLAMA

FİYATLARI İÇİN İLETİŞİME GEÇİN

05375731029

Ev Eşyası Depolama Bayrampaşa

Ev eşyası depolama Bayrampaşa bir çok konuda eşya depolamaktayız ağırlık olarak son zamanlarda ev eşyası depolama üzerine bir çok talep aldık ve firma olarak ev eşyası depolama üzerine oda sistemli depolarımızın sayısını iki katına çıkarmış bulunmaktayız.

eşya depolama

Bayrampaşa Eşya Depolama Firmaları

Bayrampaşa eşya depolama firmaları konusunda bir çok firma bulunmaktadır sizlerin önceliği ise güvenli bir firma bulmaktır. Depolama sektöründe bulunan bir çok firma artan talep karşısında yeni açılmış firmalardır ve bir çok konuda tecrübesiz firmalardır.

Bu tarz firmalar ile çalışmanız durumunda bir çom problem ile karşılaşma durumunuz söz konusu olabilir. Kurumsal bir firma ile çalışmak her zaman daha güvenli tercihtir.

Eşya depolama şirketi olarak depolama sektöründe 15 senelik birikim ve tecrübe ile sizlere en kaliteli ve profesyonel hizmeti sunmaktayız.

bayrampaşa eşya depolama

Bayrampaşa Ofis Eşyası Depolama

Kartal eşya depolama firması olarak sadece ev eşyası değil ofis eşyası, minyatür ve antika eşyası depolamaktayız.

Bayrampaşa ofis eşyası depolama son zamanlarda plaza sayılarındaki artış ile birlikte ofis açma oranı da büyük oranda artış göstermektedir. firma olarak bir çok büyük firmanın ofis eşyalarını depolarımızda tutmaktayız.

Bayrampaşa Pratik Eşya Depolama

Eşyalarınız firmamız tarafından pratik olarak adlandırdığımız oda sistemli depolarımızda tutulmaktadır.

eşyalarınızı istediğiniz zaman istediğiniz saate çok çabuk bir şekilde sizlere teslim etmek üzerine kurulmuş bir hizmettir pratik depolama hizmetidir.

İstediğiniz taktirde eşyalarınız firmamız tarafından pratik depolarda tutulmaktadır.

Beyoğlu eşya depolama

Bayrampaşa Parça Eşya Depolama

Bayrampaşa eşya depolama firması olarak her uygun bütçeye uygun depolama fiyatlarımız mevcuttur çok az sayıda eşyası olan müşterilerimiz yoğun talebi üzerine Bayrampaşa parça eşya depolama hizmetimizi siz müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız.

Eğer bir kaç parça eşyanız var ise çok daha az maliyet ile eşyalarınızı firmamız ile güvenle depolayabilirsiniz.

Eşya Depolama Bayrampaşa Avrupa Yakası

Kartal eşya depolama firması olarak istanbul avrupa yakasındaki tüm ilçelerimizde eşya depolama hizmeti vermekteyiz.

Eşya Depolama İstanbul Anadolu Yakası

 eşya depolama firması olarak İstanbul Anadolu yakasındaki tüm ilçelerinde eşya depolama hizmeti sunmaktayız.

Kartal eşya depolama eşyalarınızı kaliteli ve güvenli bir şekilde depolayın

Hemen iletişime geçin fiyat teklifi alın

05375731029

Yenidoğan Eşya Depolama

Yenidoğan eşya depolama dahil olmak üzere bir mahalleye de eşya depolama hizmetimiz mevcuttur. İstediğiniz konumda eşyalarınızı firmamız ile güvenli bir şekilde depolayabilirsiniz. Firma olarak bizlerin ilk önceliği her zaman müşteri memnuniyeti olmuştur.

Vatan Eşya Depolama

Vatan eşya depolama dahil olmak üzere bir mahalleye de eşya depolama hizmetimiz mevcuttur. İstediğiniz konumda eşyalarınızı firmamız ile güvenli bir şekilde depolayabilirsiniz. Firma olarak bizlerin ilk önceliği her zaman müşteri memnuniyeti olmuştur.

Orta Eşya Depolama

Orta eşya depolama dahil olmak üzere bir mahalleye de eşya depolama hizmetimiz mevcuttur. İstediğiniz konumda eşyalarınızı firmamız ile güvenli bir şekilde depolayabilirsiniz. Firma olarak bizlerin ilk önceliği her zaman müşteri memnuniyeti olmuştur.

Muratpaşa Eşya Depolama

Muratpaşa eşya depolama dahil olmak üzere bir mahalleye de eşya depolama hizmetimiz mevcuttur. İstediğiniz konumda eşyalarınızı firmamız ile güvenli bir şekilde depolayabilirsiniz. Firma olarak bizlerin ilk önceliği her zaman müşteri memnuniyeti olmuştur.

Kartaltepe Eşya Depolama

Kartaltepe eşya depolama dahil olmak üzere bir mahalleye de eşya depolama hizmetimiz mevcuttur. İstediğiniz konumda eşyalarınızı firmamız ile güvenli bir şekilde depolayabilirsiniz. Firma olarak bizlerin ilk önceliği her zaman müşteri memnuniyeti olmuştur.

Eşya Depolama Nedir?

Eşya depolama evinizde gereksiz yer kaplayan eşyalarınızı atmak yerine çok uygun fiyatlara bir depolama firması ile anlaşarak fazladan yer kaplayan eşyalarınızı atmak yerine güvenli bir şekilde depolamaktır.

Eşya Depolama Nasıl Yapılır?

Firmamız ile anlaşmanız durumunda çalışma sistemimiz şu şekildedir.

Eşyalarınız ekiplerimiz tarafından özel ambalaj malzemeleri ile zarar görmemesi adına itina ile paketlenir ve depolanmaya hazır bir hale getirilir.

Sonrasında ise paketlenen eşyalarınız ekiplerimiz tarafından kapalı çelik kasa araçlarımız ile depolarımıza getirilip depolama sürecini başlatırlar.

Sigortalı Eşya Depolama

Firmamız tarafından depolamak istediğiniz eşyalarınızın oluşabilecek her hangi probleme karşı axa sigorta ile anlaşmalı biçimde sigortalanmaktadır.

Depolama konusunda anlaşamaya varıldığı zaman firma olarak hem kendi haklarımız hem de sizlerin haklarını koruma doğrultusunda sözleşme yapmaktayız.

Call Now ButtonHemen Arayın