• Mart 15, 2021
  • kartalesyadepolama
  • depolama

Ofis Depolama hizmetimiz İstanbul’un tüm ilçelerinde mevcuttur. Eğer depolarımız da boş yer mevcut ise size en yakın konumdaki depomuzu ayarlamaktayız.

İstanbuldaki depolarımız ayda iki kez dezenfekte edilmektedir. Depolarımızda özel olarak dikkat ettiğimiz bir diğer unsur ise kesinlikle nem olmamasıdır depolarımızın konumunu tamamen bu tür kıstasları ele alarak seçmekteyiz ve oda sistemi uygulamaktayız.

Ofis Depolama hizmetimiz tamamen kalite standartlarında yapılmaktadır. Hem depolarımız hem hem de depolarımızın konumları güvenlik açısından son derece güvenlidirler.

Ofis Depolama firmamız 2005 senesinden beridir İstanbul’un bir çok ilçesinde depolama hizmeti sunmaktadır.

Ofis Depolama Fiyatları

Ofis Depolama fiyatları bir çok kritere göre belirlenmektedir en önemli kriter eşya miktarıdır, eşya miktarı ne kadar fazla ise fiyatta ona göre doğru orantılı olarak artmaktadır

DEPOLAMAFİYATLAR
MİNİ DEPOLAMA90 TL (AYLIK)
ORTA DEPOLAMA120 TL (AYLIK)
ULTRA DEPOLAMA200 TL (AYLIK)
MEGA DEPOLAM (+1 ODA )250 TL (AYLIK)
1+1 EŞYA DEPOLAMA300 TL (AYLIK)
2+1 EŞYA DEPOLAMA350 TL (AYLIK)
3+1 EŞYA DEPOLAMA400 TL (AYLIK)

ÖNEMLİ : Nakliye ve taşıma bedeli mesafe ve kat durumuna göre değişmektedir

şişli eşya depolama

Ofis Depolama Tavsiye

Eşya depolama firması seçerken ilk öncelik her zaman güvenilir ve kurumsal bir firma olup olmadığına dikkat edilir. bir firmanın güvenilir ve kurumsal olup olmadığını anlayacağınız ilk yol ne kadar tavsiye edildiğidir bir firma ne kadar çok tavsiye üzeri iş yapıyorsa o firma o kadar güvenilir bir firmadır.

Kartal eşya depolama firması olarak son 5 yıldaki yeni müşterilerimizin %62’si tavsiye üzerine bizimle çalışan müşterilerdir.

Aynı zamanda kurumsal bir firma olarak Türkiye’nin bir çok büyük firması ile çalışmaktayız bu firmaların bir kısmını buradan görebilirsiniz

OFİS DEPOLAMA

90 TL DEN BAŞLAYAN DEPOLAMA

FİYATLARI İÇİN İLETİŞİME GEÇİN

05375731029

Ofis Eşyası Depolama

Ofis Eşyası Depolama bir çok konuda eşya depolamaktayız ağırlık olarak son zamanlarda ev eşyası depolama üzerine bir çok talep aldık ve firma olarak ev eşyası depolama üzerine oda sistemli depolarımızın sayısını iki katına çıkarmış bulunmaktayız.

eşya depolama

Ofis Depolama Firmaları

Ofis Depolama firmaları konusunda bir çok firma bulunmaktadır sizlerin önceliği ise güvenli bir firma bulmaktır. Depolama sektöründe bulunan bir çok firma artan talep karşısında yeni açılmış firmalardır ve bir çok konuda tecrübesiz firmalardır.

Bu tarz firmalar ile çalışmanız durumunda bir çom problem ile karşılaşma durumunuz söz konusu olabilir. Kurumsal bir firma ile çalışmak her zaman daha güvenli tercihtir.

Eşya depolama şirketi olarak depolama sektöründe 15 senelik birikim ve tecrübe ile sizlere en kaliteli ve profesyonel hizmeti sunmaktayız.

ofis eşya depolama

Ofis Eşyası Depolama

Kartal eşya depolama firması olarak sadece ev eşyası değil ofis eşyası, minyatür ve antika eşyası depolamaktayız.

Ofis eşyası depolama son zamanlarda plaza sayılarındaki artış ile birlikte ofis açma oranı da büyük oranda artış göstermektedir. firma olarak bir çok büyük firmanın ofis eşyalarını depolarımızda tutmaktayız.

Pratik Ofis Depolama

Eşyalarınız firmamız tarafından pratik olarak adlandırdığımız oda sistemli depolarımızda tutulmaktadır.

eşyalarınızı istediğiniz zaman istediğiniz saate çok çabuk bir şekilde sizlere teslim etmek üzerine kurulmuş bir hizmettir pratik depolama hizmetidir.

İstediğiniz taktirde eşyalarınız firmamız tarafından pratik depolarda tutulmaktadır.

Beyoğlu eşya depolama

Parça Ofis Eşyası Depolama

Parça Ofis Eşyası Depolama firması olarak her uygun bütçeye uygun depolama fiyatlarımız mevcuttur çok az sayıda eşyası olan müşterilerimiz yoğun talebi üzerine Parça Ofis Eşyası Depolama hizmetimizi siz müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız.

Eğer bir kaç parça eşyanız var ise çok daha az maliyet ile eşyalarınızı firmamız ile güvenle depolayabilirsiniz.

Ofis Depolama Depolama Avrupa Yakası

Kartal eşya depolama firması olarak istanbul avrupa yakasındaki tüm ilçelerimizde eşya depolama hizmeti vermekteyiz.

Ofis Depolama İstanbul Anadolu Yakası

 Ofis depolama firması olarak İstanbul Anadolu yakasındaki tüm ilçelerinde eşya depolama hizmeti sunmaktayız.

Kartal eşya depolama eşyalarınızı kaliteli ve güvenli bir şekilde depolayın

Hemen iletişime geçin fiyat teklifi alın

05375731029

İstanbul Ofis Depolama

İstanbul Ofis Depolama dahil olmak üzere bir mahalleye de eşya depolama hizmetimiz mevcuttur. İstediğiniz konumda eşyalarınızı firmamız ile güvenli bir şekilde depolayabilirsiniz. Firma olarak bizlerin ilk önceliği her zaman müşteri memnuniyeti olmuştur.

Levent Ofis Eşya Depolama

Levent Ofis Eşya Depolama dahil olmak üzere bir mahalleye de eşya depolama hizmetimiz mevcuttur. İstediğiniz konumda eşyalarınızı firmamız ile güvenli bir şekilde depolayabilirsiniz. Firma olarak bizlerin ilk önceliği her zaman müşteri memnuniyeti olmuştur.

Cihangir Ofis Eşyası Depolama

Cihangir Ofis Eşyası Depolama dahil olmak üzere bir mahalleye de eşya depolama hizmetimiz mevcuttur. İstediğiniz konumda eşyalarınızı firmamız ile güvenli bir şekilde depolayabilirsiniz. Firma olarak bizlerin ilk önceliği her zaman müşteri memnuniyeti olmuştur.

Ofis Depolama Nedir?

Ofis depolama ofisimizde gereksiz yer kaplayan eşyalarınızı atmak yerine çok uygun fiyatlara bir depolama firması ile anlaşarak fazladan yer kaplayan eşyalarınızı atmak yerine güvenli bir şekilde depolamaktır.

Ofis Eşyası Depolama Nasıl Yapılır?

Firmamız ile anlaşmanız durumunda çalışma sistemimiz şu şekildedir.

Eşyalarınız ekiplerimiz tarafından özel ambalaj malzemeleri ile zarar görmemesi adına itina ile paketlenir ve depolanmaya hazır bir hale getirilir.

Sonrasında ise paketlenen eşyalarınız ekiplerimiz tarafından kapalı çelik kasa araçlarımız ile depolarımıza getirilip depolama sürecini başlatırlar.

Sigortalı Ofis Depolama

Firmamız tarafından depolamak istediğiniz eşyalarınızın oluşabilecek her hangi probleme karşı axa sigorta ile anlaşmalı biçimde sigortalanmaktadır.

Depolama konusunda anlaşamaya varıldığı zaman firma olarak hem kendi haklarımız hem de sizlerin haklarını koruma doğrultusunda sözleşme yapmaktayız.

Ofis depolama fiyatları nasıl belirlenir?

Depo fiyatlarımız eşya miktarına bağlı olarak değişmektedir.

Ofis eşyalarımı istediğim zaman depodan alabilir miyim?

Eşyalarınızı dilediğiniz zaman depolarımızdan alabilirsiniz her hangi bir süre zorunluluğu yoktur.

Ofis eşyalarını depolarken sözleşme yapıyor musunuz?

Evet sözleşme yapmak zorundayız her iki tarafından hukuksal haklarını korumak adına sözleşme yapıyoruz.

Call Now ButtonFiyat Teklifi Alın